Shazam! nenápadně přidal do světa DC 5 dalších superhrdinů

Shazam! nenápadně přidal do světa DC 5 dalších superhrdinů | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 10 obrázků
K tomu "první trailer" a až podezřele vytrvalá pozornost Henryho Cavilla, která se na film pravidelně zaměřuje.

S jistotou víme, že ve filmu Shazam! bude žít malý Billy Batson v pěstounské péči, společně s pěti dalšími dětmi. To je oficiálně potvrzené. Obsazení jednotlivých dětí je následující: Grace Fulton (Annabelle 2: Zrození zla) jako Mary Bromfield, Jack Dylan Grazer (It) jako Frederick "Freddy" Freeman, Ian Chen (Fresh Off the Boat) jako Eugene Choi, Jovan Armand jako Pedro Peña a Faithe Herman jako Darla Dudley. Většinu dětí můžete vidět dole v galerii na společné fotce s Batmanem. Jenže pozor, v komiksech se pětice také začne proměňovat v dospělé superhrdiny, tak jako to umí Billy a ve filmu bychom se toho měli dočkat také!

Podle serveru ScreenRant by starší verzi Freddyho, alias Captaina Marvela Juniora (ve starších komiksech se říkalo Shazamovi Captain Marvel, pak se to změnilo, aby se to nepletlo s postavou od Marvelu), měl hrát Adam Brody (seriál O.C.), starší Mary, má hrát Michelle Borth (Hawaii Five-0). Staršího Eugena Ross Butler (13 Reasons Why), staršího Pedra D.J. Cotrona (G.I. Joe 2) a starší Darlu Megan Good (Brick, seriál Minority Report). Oficiálně vše zatím nebylo potvrzeno, ale pátrání Screen Rantu poukazuje právě tímhle směrem. Takovou třešničkou na závěr je, že v komiksech se děti dovedou společně sloučit do jedné super silné postavy, která si říká Captain Thunder. Tak uvidíme, zda tenhle kousek (jak vystřižený ze Strážců vesmíru) ve filmu také uvidíme.

Co dalšího se kolem filmu děje? Dál se kolem něj motá Henry Cavill, který se jednou staví na Q&A, podruhé v rozhovoru mluví o tom, že se jednou určitě chce potkat se Shazamem na plátně. Už dřív se mluvilo o jeho možném cameu, tak třeba na něj vážně dojde. A představitel Shazama Zachary Levi na Instagramu sdílel svou polonahou fotku, aby uklidnil všechny fanoušky, které znepokojuje, že nosí kostým s vycpávkami. Dál si také v galerii můžete prohlédnout fotky jednotlivých herců a hrdinů. Končíme společně s vůbec prvním trailerem. Jen od něj nečekejte příliš, režisér David F. Sandberg jej zveřejnil na apríla ;-)

Každý z nás má v sobě superhrdinu, chce to jen trochu magie, aby se dostal ven. V případě Billyho Batsona (Asher Angel) stačí zakřičet jedno slovo - SHAZAM - aby se ze čtrnáctiletého kluka stal dospělý superhrdina Shazam (Zachary Levi). V srdci stále dítětem dělá Shazam přesně to, co by dělal každý puberťák se superschopnostmi - užívá si je a baví se s nimi! Umí létat? Má rentgenový zrak? Dokáže střílet z rukou blesky? Může uniknout testu z občanské výchovy? Shazam zkouší limity svých schopností s radostnou nedbalostí dítěte. Své schopnosti však bude muset rychle ovládnout, aby byl schopný čelit silám zla ovládaným Dr. Thaddeusem Sivanou (Mark Strong).

Dále hrají Jack Dylan Grazer, Faithe Herman, Ian Chen, Jovan Armand Cooper Andrews. Režíruje David F. Sandberg, scénář napsal Darren Lemke, datum premiéry v Česku a na Slovensku je stanovené na 4. 4. 2019.

Zdroje: Zachary Levi, Zachary Levi II, Jovan Armand, MTV, Screen Rant I, II

Shazam!

05.04.2019 | USA
Akční, Sci-Fi, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 11

Shazam! nenápadně přidal do světa DC 5 dalších superhrdinů | Fandíme filmu Shazam! nenápadně přidal do světa DC 5 dalších superhrdinů | Fandíme filmu Shazam! nenápadně přidal do světa DC 5 dalších superhrdinů | Fandíme filmu Shazam! nenápadně přidal do světa DC 5 dalších superhrdinů | Fandíme filmu Shazam! nenápadně přidal do světa DC 5 dalších superhrdinů | Fandíme filmu Shazam! nenápadně přidal do světa DC 5 dalších superhrdinů | Fandíme filmu Shazam! nenápadně přidal do světa DC 5 dalších superhrdinů | Fandíme filmu Shazam! nenápadně přidal do světa DC 5 dalších superhrdinů | Fandíme filmu Shazam! nenápadně přidal do světa DC 5 dalších superhrdinů | Fandíme filmu Shazam! nenápadně přidal do světa DC 5 dalších superhrdinů | Fandíme filmu Shazam! nenápadně přidal do světa DC 5 dalších superhrdinů | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest