Matrix: Scenárista Zak Penn ho chce restartovat za každou cenu

Matrix: Scenárista Zak Penn ho chce restartovat za každou cenu | Fandíme filmu
Warner Bros. Pictures
Zobrazit dalších 5 obrázků
Scenárista právě uvádí do kin Ready Player One a rozpovídal se také o svém druhém projektu, který se točí kolem "virtuální reality".

Předevčírem to byl přesně rok od chvíle, kdy jsme poprvé psali o chystaném restartu Matrixu. Hnacím motorem projektu byl od počátku scenárista Zak Penn, který v Hollywoodu začínal Posledním akčním hrdinou, je podepsaný pod X-Men 2, pod Neuvěřitelným Hulkem, pod Avengers (i když z jeho scénáře Joss Whedon použil minimum) nebo aktuálně pod Spielbergovým Ready Player One. To je další film, který se do velké míry odehrává ve virtuální realitě a při jeho propagování se Penn rozpovídal i o Matrixu.

Řekl, že na něm nějakou dobu pracuje, že jde o jeden z jeho rozdělaných projektů. Sérii by chtěl za každou cenu přivést znovu k životu, a i když zatím nemůže moc prozradit, tak uvádí, že s Matrixem neustále otravuje studio Warner. Domnívá se, že Matrix je obrovské místo, ideální prostředí pro celý svět nejrozmanitějších nápadů. Myslí si, že látka je skvělá, nový film nutně nemusí pojednávat o známých postavách a může se vydat mnoha rozličnými směry.

Už dříve se mluvilo o tom, že by novinka byla pouze zasazená do světa Matrixu a nebyla by přímo provázaná s předchozími filmy. Padla zmínka o tom, že se snad celý tým scenáristů snaží přijít na to, jak v látce, pokračovat, nic bližšího však nevíme.

Zdroj: Screenrant

Matrix

30.03.1999 | USA, Austrálie
Akční, Sci-Fi
Info o filmu

Galerie: 6

Matrix: Scenárista Zak Penn ho chce restartovat za každou cenu | Fandíme filmu Matrix: Scenárista Zak Penn ho chce restartovat za každou cenu | Fandíme filmu Matrix: Scenárista Zak Penn ho chce restartovat za každou cenu | Fandíme filmu Matrix: Scenárista Zak Penn ho chce restartovat za každou cenu | Fandíme filmu Matrix: Scenárista Zak Penn ho chce restartovat za každou cenu | Fandíme filmu Matrix: Scenárista Zak Penn ho chce restartovat za každou cenu | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu

© 2011 - 2021 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest