Sherlock Holmes 3 je stále v přípravě

Sherlock Holmes 3 je stále v přípravě | Fandíme filmu
Zobrazit další 2 obrázky
A co dalšího Robert Downey připravuje pro svoji budoucnost po Marvelu?

Sherlock Holmes 3 je jeden z těch projektů, o kterém dlouhá léta (konkrétně od roku 2013) slýcháme, že se zaručeně jednou dočkáme. Naposledy jsme o pokračování detektivně-dobrodružné série psali loni na podzim, kdy jsme se dozvěděli, že snímek připravuje rovnou celá armáda scenáristů. Od té doby bylo zase ticho po pěšině, nicméně Robert Downey Jr. v aktuálním rozhovoru znovu ujišťuje, že se film stále chystá.

Přípravy samozřejmě brzdí také jeho konstantní vytíženost u Marvelu, která by však mohla do budoucna polevovat, zvlášť, když se v tuhle chvíli nezdá, že by Downey jako Iron Man pokračoval po Infinity War. A tím to nekončí. V rámci svojí vlastní společnosti, Team Downey, chystá Robert společně s manželkou The Voyage of Doctor Dolittle, což je další film inspirovaný sérií dětských knížek z 20. let minulého století, které pojednávají o lékaři, jenž umí mluvit se zvířaty. Někdy jste pravděpodobně viděli verzi příběhu s Eddiem Murphym, v nové verzi doktora hraje Downey, zvířata mimo jiných namluví Selena Gomez, Tom Holland, Emma Thompson nebo Ralph Fiennes. Další lidské postavy hrají Antonio Banderas či Michael Sheen. Režíruje Stephen Gaghan, podle scénáře Toma Shepherda. Zdá se, že natáčení už běží, z premiérou se počítá na 12. 4. 2019.

Dál má Downey stále zájem hrát právníka Perryho Masona a stojí také o svou vysněnou roli v Pinocchiovi.

Zdroje: Variety, EW

Galerie: 3

Sherlock Holmes 3 je stále v přípravě | Fandíme filmu Sherlock Holmes 3 je stále v přípravě | Fandíme filmu Sherlock Holmes 3 je stále v přípravě | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest