Labyrint: Vražedná léčba: Seznamte se s novým bludištěm

Labyrint: Vražedná léčba: Seznamte se s novým bludištěm | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Podívejte se na dvě akční scény z filmu.

Třetí část Labyrintu už je opravdu za rohem, a tak krom klasických trailerů začínáme dostávat i klipy s jednotlivými scénami z filmu. V jedné skupinka hrdinů utíká spletitými chodbami laboratoří organizace ZLSN před zločinným Jansonem (Aidan Gillen) a jeho vojáky, ve druhé je na samotném Minhovi (Ki Hong Lee), aby zachránil v podzemí holý život před nebezpečným „pavoukem“ známým už z prvního filmu. Obě dvě lokace svým způsobem připomínají bludiště a v obou dvou scénách jde cítit určitou inspiraci Vetřelci, či možná dokonce Terminátorem 2 (z hlediska designu lokací a práce s napětím) – ostatně, James Cameron je ve spojitosti se šikulou Wesem Ballem občas spojován, tak mladému režisérovi přejme, ať se mu závěr trilogie vydaří a dostane se díky ní k ještě zajímavějším nabídkám. Dole v galerii najdete nejnovější plakát s celou skupinou hrdinů.

V hlavních rolích hrají Dylan O'Brien, Kaya Scodelario, Thomas Brodie-Sangster, Ki Hong Lee či Rosa Salzar. Režíruje Wes Ball, scénář napsal podle předlohy Jamese Dashnera T.S. Nowlin. Thomas a hrstka jeho přátel unikli z nástrah Labyrintu. Přežili náročnou pouť Spáleništěm. Mnohokrát si mysleli, že už je konec, že to nemůže být horší. Přesto mají ty nejtěžší chvíle a nejbolestivější rozhodnutí teprve před sebou. Ve světě, který se pod tíhou zákeřné nemoci hroutí před očima, mezi šílenci na straně jedné a nevyzpytatelným ZLOSINem na straně druhé, se musejí poprat o naději. Ale mohou vůbec ještě někomu věřit? Datum české premiéry je stanoveno na 15. 2. 2018.

Labyrint: Vražedná léčba

26.01.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy, Thriller, Mysteriózní
Info o filmu

Galerie: 6

Labyrint: Vražedná léčba: Seznamte se s novým bludištěm | Fandíme filmu Labyrint: Vražedná léčba: Seznamte se s novým bludištěm | Fandíme filmu Labyrint: Vražedná léčba: Seznamte se s novým bludištěm | Fandíme filmu Labyrint: Vražedná léčba: Seznamte se s novým bludištěm | Fandíme filmu Labyrint: Vražedná léčba: Seznamte se s novým bludištěm | Fandíme filmu Labyrint: Vražedná léčba: Seznamte se s novým bludištěm | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2024 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest

Zavří reklamu