Power Rangers: Zahraniční ohlasy chválí i kritizují

Power Rangers: Zahraniční ohlasy chválí i kritizují | Fandíme filmu
Zobrazit dalších 5 obrázků
Jsou tu první ohlasy ze Strážců vesmíru, přidáváme nejnovější klipy.

Zámořští kritici viděli Strážce vesmíru a jejich dojmy oscilují někde kolem průměru. Zdá se, že nikoho film vyloženě neurazil a nikomu nepřipadá nijak výrazně dobrý. Někteří kritici se soustředí spíš na věci, které podle nich vyčnívají pozitivně, jiní na negativa. A v některých ohledech se kritici neshodnou. To platí především o postavách. Podle jedněch jsou docela sympatické a film společně s nimi uteče, podle druhých je jejich příběh standardní teenagerské drama, které se vleče a zabírá zbytečně moc času. Prakticky všichni se shodují na tom, že jde o ten nejklasičtější možný origin story, plný klišé. A stejně tak se prakticky všichni shodují, že akční scény jsou bláznivé, ale zábavné.

Film se prý nicméně téměř nikdy neodváží do té bláznivosti naplno opřít, a pořád se snaží tvářit alespoň zčásti seriózně, jako by zrovna na Power Rangers mohli zabloudit diváci, kteří předem nepočítají s tím, že je čeká ujetá předělávka ještě ujetějšího seriálu pro děti. Chválení jsou také Bryan Cranston a Elizabeth Banks, kteří si užívají role mentora Zordona a záporačky Rity Repulsy. Obecně je pak prý film docela dost vtipný. Zkrátka a dobře to tedy zatím vypadá, že nás čeká neškodná blbina s dobrou akcí, u které vám buď příběh hrdinů bude více méně šumák, nebo vás bude iritovat, závisí na tom, jak moc snesete teenagery, kteří řeší své životní trable a přitom získávají nadpřirozené schopnosti.

Abyste si ještě před návštěvou kina mohli udělat vlastní obrázek, přidáváme nejnovější výběr z filmových scén:

Power Rangers pojednávají o pěti obyčejných studentech střední školy, kteří získají výjimečnou moc, když se dozví, že jejich městu Angel Grove a celému světu hrozí zničení od mimozemského nepřítele. Osudem vybraní hrdinové rychle zjistí, že jsou jediní, kdo může zachránit planetu. Ale k tomu budou muset překonat vlastní problémy a společně se spojit jako Strážci dřív než bude příliš pozdě.

Původní verzi scénáře připravili Burk Sharpless a Matt Sazama, následně po nich text upravili Ashley Miller a Zack Stentz. Režíruje Dean Israelite. V hlavních rolích hrají Elizabeth Banks, David Denman, Naomi Scott, Becky G., RJ Cyler, Ludi Lin a Dacre Montgomery. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 6.4. 2017.

Power Rangers

24.03.2017 | USA, Kanada
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 6

Power Rangers: Zahraniční ohlasy chválí i kritizují | Fandíme filmu Power Rangers: Zahraniční ohlasy chválí i kritizují | Fandíme filmu Power Rangers: Zahraniční ohlasy chválí i kritizují | Fandíme filmu Power Rangers: Zahraniční ohlasy chválí i kritizují | Fandíme filmu Power Rangers: Zahraniční ohlasy chválí i kritizují | Fandíme filmu Power Rangers: Zahraniční ohlasy chválí i kritizují | Fandíme filmu
Přidat na Seznam.cz

Související články

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Ochrana osobních údajů | Zásady používání cookies | Pravidla webu | Upravit nastavení soukromí

© 2011 - 2022 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest