Komentáře 6

Carnage | Fandíme filmu
Carnage | 2017-09-13 06:47:36 | 0 0
S tou hrou to bylo tak nějak takhle, Lucas a jeho markeťáci oslovili Red Fly Studio že by chtěli udělat hru s Darth Maulem, což byl zajímavej nápad a koncept to nebyl špatnej. Hra měla být trochu ve stylu Batman Arkham her (kvalitní série) s otevřenějším světem a rychlym soubojovym stylem. Jediný detaily který jim Lucasarts dalo bylo, že hra by se měla odehrávat po Epizodě I, načež se studio divilo že Maul přežil (v té době nebyl seriál Clone Wars) a že má robotí nohy a zelenýho bratra a víc Lucasarts neřekli, protože byli paranoidní ohledně spoilerů. Později jim bylo řečeno, že jeho nohy jsou spíš pavoučí načež se lidi ze studia zhrozili protože to vypadalo hloupě ale nakonec jim bylo řečeno, že si udělal i normálně vypadající nohy takže design zůstal stejnej. Pak jim bylo řečeno že do hry mají nacpat Darth Talon což nedávalo smysl protože se narodila celý jedno století potom co Maul údajně zemřel. Nakonec sám Lucas dorazil na meeting aby řekl co od hry chce, během toho se zvedl ze stolu zvedl sošku Maula a Talon a dal je k sobě a řekl "jsou přátelé", člověk kterýmu bylo řečeno dopředu aby nezkoušel opravovat Lucase o ničem týkající se Star Wars universa zvedl ruku a zeptal se jak to je možný když každej žil v úplně jiný době? Lucas odpověděl "udělejte z Maula klona". Nakonec studio vymyslelo že hra bude o synovi Maula kterej je trénovanej duchem svého otce. Jenže Lucas už nepřišel a navrhl dokonce další změnu, místo Batmana se světelnym mečem řekl něco ve smyslu že by chtěl aby se hra měnila a vyprávěla příběh podle toho jak si hráč bude přát což podle Red Fly Studios nebylo možný a hlavně hra už byla připravovaná jako jinej žánr ale studio bylo raději ticho aby nedošlo k hádkám s Lucasem. Red Fly Studios poslalo něco málo ze soubojového systému kde bylo možný odsekávat končetiny mečem během různejch komb a backflipů a dokonce novou mechaniku na odrážení blasterových střel, ale místo toho jim přišel dopis aby hru přestali dělat. A tak to skončilo, roky líbání Lucasovo análu a prezentování concept artů a gameplay mechanik a upravování příběhu totálně pro nic...je to smutný protože to mohla bejt hodně dobrá hra kdyby to nechali čistě na Red Fly Studiu. Lucas zruinoval i Knights of the Old Republic který je kritikama bráno jako jedna z nejlepších SW her vůbec nelíbilo se mu to a proto nikdy nevzniknul třetí díl a místo toho je jen MMO hra která akorát kurví originální postavy z původních her...
Smash! | Fandíme filmu
Smash! | 2017-09-12 02:53:21 | 0 0
Mr. X - Az takhle? Tak to jsem nevedel. Škoda, no nenapadá me nic co bych k tomu jinak rekl. Moc to nechápu.
Mr. X | Fandíme filmu
Mr. X | 2017-09-11 19:59:30 | 0 0
Smash!: Tak Lucase už bylo načase odstřihnout, být E7-9 podle něho, tak tam jsou teen hrdinové. Stejně by se na EU/Legends vykašlal, několikrát prohlásil že EU by ignoroval. Plus už začínal mít zvláštní manýry, například měla vzniknout hra s Darth Maulem v hlavní roli před E1a při konzultaci se sebral, šel ke stolu jednoho z vývojářů kde byla soška Maula a Darth Talon, vzal je a prohlásil že byli přátelé, že to musí vešrobovat do scénáře a basta. :D Jako děkuji mu za původní trilogii, ale SW už ho dávno přerostlo.
Smash! | Fandíme filmu
Smash! | 2017-09-11 19:31:14 | 0 0
George Lucas je hlupák, svého dítěte se nikdy neměl vzdávat, teď budou fanoušci pykat za to, co studio nařizuje svým režisérům, kteří s tím nesouhlasí a raději dávají od projektu ruce pryč.

Teď mi tu hovořte o tom, za co vše může např. Ridley Scott v případě svého posledního Vetřelce. Vyčítá se mu skartování Vetřelce, kterého chtěl točit Neill Blomkamp a pod.
Opravdu se zde najdou tací, kteří si ještě dnes stále myslí, že režisér je polobůh, který rozhoduje o všem co se "jeho" filmu týče? Už dávno tomu tak není.
Mr. X | Fandíme filmu
Mr. X | 2017-09-11 17:34:07 | 0 0
Třeba proto, že jeho vize se nemůže sloučit s budoucími a širšími plány.
Tank. | Fandíme filmu
Tank. | 2017-09-11 15:53:19 | 1 0
A treba tohle me hrozne rozciluje. Vetsinou studia skrti volnost reziseru a berou jim urcity smer a vizy. Prototyp takove prikladu budiz Spider-man 3. Nechapu proc v tom pripade nesahnout po reziserech co toci reklamni spoty nebo videoklipy, ti odvedou stejnou praci za min penez a podridi se studiu ve vsech smerech. Bych nechal pani Kennedy at si to toci sama, uz tak pod jejim dohledem je zprznena VII

Přidat nový komentář

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest