Star Wars: The Last Jedi

Originální název: Star Wars: The Last Jedi
Český název: Star Wars: The Last Jedi
Premiéra: 15.12.2017
Česká premiéra: 14.12.2017
Žánr: Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Země původu: USA, Velká Británie, Mexiko, Irsko
Ve filmu Star Wars: Poslední z Jediů od studia Lucasfilm pokračuje sága rodu Skywalkerů. Postavy předchozího filmu Star Wars: Síla se probouzí spolu s legendárními hrdiny galaxie prožívají strhující dobrodružství, během kterých odhalí prastará tajemství Síly a šokující události z minulosti.

Star Wars: The Last Jedi - Oficiální Trailer (CZ)

Star Wars: The Last Jedi - Oficiální Trailer (CZ) | Fandíme filmu

Star Wars IX: Podle Boyegy přijde celoplošná válka

Mark Hamill ani Andy Serkis by neváhali s dalším návratem, John Williams u série naopak chce končit. Domhnall Gleeson věří, že Abrams překvapí.

Oscar 2018: Boj o hlavní cenu je nejnapínavější za poslední roky

Možná až pět filmů se letos porve o toho nejcennějšího Oscara, za nejlepší snímek roku. K tomu předvídáme výsledky i v dalších kategoriích.

Star Wars IX: Abrams má scénář a ví, kdy začne točit

K tomu si přehrajte povedené video, které ukazuje, jak se točila úvodní scéna vesmírného bombardování.

Star Wars: Epizoda IX nebude ustupovat internetovým stížnostem

J.J. Abrams stojí za snahou o rovné příležitosti mužů a žen v Hollywoodu. Film si také našel tvůrce jeho výtvarné podoby.

10 nejlepších filmů roku 2017

Představujeme deset nejlepších filmů, které byly loni uvedeny v českých kinech.

Pro hodnocení musíte být přihlášen.

Život filmu
Wafflezz | 02.03.2018 18:29

"Je to dobrý film? - Ano. Je to dobrý Star Wars film? Přidám se k té valné většině a musím říct že - Bohužel ne. A to z několika důvodů.. The last jedi je totiž tak moc odlišný, co jsme doposud mohli vidět, že naprosto nerespektuje nejen zákony celého SW světa, ale i díl předtím (Force Awakens), kde sice Abrams nenadchl ničím extra ale zachoval tam kus té Space-opery, která má alespoň tu čest hrát na nostalgii předešlých. V zásadě je hlavním problémem Humor - bylo ho hodně, a opravdu mě bavil, ale myslím že to padalo až do sebe-parodie. A to bude zarytým fanouškům vždycky proti srsti, protože to na temnějším příběhu absolutně nepřidá. Pokud jde o vývoj postav, tak tady jsme se alespoň někam posunuli. Kylo Ren, který mi jako postava, i herec moc do tohoto světa nikdy neseděl, je tu v tomto díle nejspíš to nejzajímavější. U Rey je to málo uvěřitelné..(SPOILER) Všichni přece čekali na nějaký ten výcvik, který se jaksi nekonal,. nebo né tak, jak by jsme si představovali. V Empire Strike Back měl Luke Yodu, který ho intenzivně trénoval. V tomto případě, Rey nemá (v podstatě) nikoho, protože Luke je naprosto skeptický, a ztratil víru někoho učit. Už to prostě není takový ten Jedi Master jak ho známe. A jeho charakter za ty roky změnil priority, kvůli oné události, a hlavně ze zklamání rozhodnutí učit tehdy mladého Bena Sola. Ke konci se ale dočkáme alespoň nějakého obratu. Režisér dává větší důraz na výtečné bitvy, jako takové, než na boje se světelnými meči, a věci na téma síly. Starý dobrý George Lucas měl vyprávění více pohádkové , kde kouzla a tajuplna nebylo nikdy dost. Hrál hlavně na mytologii vsazenou do děje, která se rozvíjela. A v tom má stále navrch, a vždycky mít bude. Trochu mě zamrzelo , že jsme se v tomto díle nepodívali na více planet,.. někam na Coruscant, nebo do větších měst. Přeci o tom také SW jsou, o nových rozmanitých planetách, a dobrodružstvích.. Kamera a střih na výbornou.. hudba Johna Williamse jako vždy výtečná.. Po kině bych čekal takový ten spokojený pocit, že jsem viděl něco úžasného, a těšil se na pokračování, ale to se jaksi nekonalo.. "

McLovin | 25.02.2018 18:27
Článků v systému:
11903
Komentářů v systému:
104670

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved

adblocktest