Pračlověk: Animovaní pralidé od Aardmanů v prvním teaseru

Pračlověk: Animovaní pralidé od Aardmanů v prvním teaseru | Fandíme filmu Zobrazit dalších 7 obrázků
Tlupa neandrtálců se utká s vyspělejší společností v prvním fotbalovém utkání.

Aardmani jsou zpátky. Britská produkční společnost, která nám dala Wallace a Gromita, Slepičí úlet nebo Spláchnutýho, přichází s dalším stop-motion animákem. Novinka se bude jmenovat Pračlověk (Early Man) a jak už název napovídá, snímek bude zasazený do pravěku. Hrdinou filmu je Dug (Eddie Redmayne), který společně se svým věrným zvířecím přítelem Hognobem sjednotí své neschopné soukmenovce, aby se společně postavili proti mocnému nepříteli – Lordu Noothovi (Tom Hiddleston) a jeho městu „Doba bronzová“. Aby zachránili svůj vlastní domov, musí Dugův tým porazit protivníky ve vůbec prvním fotbalovém zápase v dějinách.

Film je nabitý známými herci a komiky, krom dvou zmiňovaných pánů dále postavy namluvili Timothy Spall, Richard Ayoade, Selina Griffiths, Johnny Vegas, Mark Williams, Gina Yashere, Simon Greenall, Richard Webber a Maisie Williams. Režíruje Nick Park (Wallace a Gromit, Slepičí úlet), scénář napsal Mark Burton (Wallace a Gromit: Prokletí králíkodlaka, Madagascar, Ovečka Shaun ve filmu). Níže si můžete prohlédnout roztomilý trailer. Datum české i slovenské premiéry je stanoveno na 1. 3. 2018.

Galerie: 8

Pračlověk: Animovaní pralidé od Aardmanů v prvním teaseru | Fandíme filmu Pračlověk: Animovaní pralidé od Aardmanů v prvním teaseru | Fandíme filmu Pračlověk: Animovaní pralidé od Aardmanů v prvním teaseru | Fandíme filmu Pračlověk: Animovaní pralidé od Aardmanů v prvním teaseru | Fandíme filmu Pračlověk: Animovaní pralidé od Aardmanů v prvním teaseru | Fandíme filmu Pračlověk: Animovaní pralidé od Aardmanů v prvním teaseru | Fandíme filmu Pračlověk: Animovaní pralidé od Aardmanů v prvním teaseru | Fandíme filmu Pračlověk: Animovaní pralidé od Aardmanů v prvním teaseru | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest