Rychle a zběsile 8: Jakou roli dostala Helen Mirren

Rychle a zběsile 8: Jakou roli dostala Helen Mirren | Fandíme filmu Zobrazit další 1 obrázek
A vrátí se do série Luke Evans?

Luke Evans propaguje Krásku a zvíře a při tom byl dotázán také na Rychle a zběsile. V šestce si zahrál hlavního záporáka Owena Shawa, který rozpoutal automobilovou válku napříč několika kontinenty. Torettův tým jej zastavil a Shaw skončil v kómatu. V sedmém filmu se jen na okamžik mihnul v nemocniční posteli, když jej přišel navštívit jeho bratr Deckard (Jason Statham), který následně sváděl s rychlou a zběsilou partou líté souboje, aby se pomstil. Ale také on byl poražen a skončil ve vězení.

Novináři se Evanse zeptali, jestli by se z kómatu mohl probudit a herec odvětil, že lidé se z kómatu někdy budí, takže kdo ví. Dále Evans dodal, že je sice zavřený ve vojenské nemocnici, protože je mezinárodně stíhaný zločinec, ale také má mocného bratra a k tomu ještě poznáme jeho matku, kterou hraje Helen Mirren. Konečně je tak odhaleno, jakou roli oscarová herečka ve filmu dostala. Prozatím jsme o její postavě vůbec nic nevěděli, pouze jsme ji mohli vidět na fotce s Torettem (Vin Diesel) a na společné fotce z natáčení s režisérem F. Garym Grayem a Kristoferem Hivju. Uvidíme tedy, jakým způsobem do celé skládačky zapadne. Zajímavé je, že Evans o filmu ví podezřele hodně podrobností, na to, že v něm oficiálně nehraje. Takže co myslíte? Bude mít nakonec v Rychle a zběsile 8 překvapivou roli nebo se vrátí v devítce?

Dom (Vin Diesel) a Letty (Michelle Rodriguez) jsou na líbánkách, Brian a Mia nechali starý život za sebou a zbytek týmu byl zproštěn veškerých obvinění. Všichni tak našli jakž takž normální život. Když však tajemná žena (Charlize Theron) svede Dominika do světa zločinu (ze kterého zdánlivě nemůže uniknout) a ke zradě jeho nejbližších, zažije rychlá a zběsilá parta zkoušku, jako žádnou před tím. Z kubánského pobřeží, přes newyorské ulice, až po ledové pláně arktického Barentsova moře bude naše elitní jednotka křižovat Zemi, aby zastavila chaos, který anarchistka hrozí vypustit na celý svět, a aby přivedla domů muže, který z ní udělal rodinu.

Rychle a zběsile 8 režíruje F. Gary Gray, vracejí se Vin Diesel, Ludacris, Tyrese Gibson, Michelle Rodriguez, Dwayne "The Rock" Johnson, Nathalie Emmanuel, Elsa Pataky, Kurt Russell a Jason Statham. Nově je doplní Charlize Theron, Helen Mirren, Scott Eastwood a Kristofer Hivju. Datum české premiéry je stanoveno na 13.4. 2017.

Rychle a zběsile 8

14.04.2017 | USA, Francie, Kanada, Japonsko
Akční, Dobrodružný, Krimi, Thriller
Info o filmu

Galerie: 2

Rychle a zběsile 8: Jakou roli dostala Helen Mirren | Fandíme filmu Rychle a zběsile 8: Jakou roli dostala Helen Mirren | Fandíme filmu

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved

adblocktest