Ghost in the Shell v druhém traileru

Ghost in the Shell v druhém traileru | Fandíme filmu Zobrazit další 2 obrázky
Po kratičké upoutávce z minulého týdne přichází regulérní druhý trailer. 

Scarlett Johansson jako Major z Ghost in the Shell to dotáhla až na obálku magazinu Total Filmu, který najdete v galerii. Ale vy jste si především přišli přehrát druhý trailer. Tak tady je. Ať už film dopadne jakkoliv, tak se mu rozhodně nedá upřít jeho vizuální zpracování. Jen aby pod tím krásným pozlátkem nebyla jenom prázdná skořápka. Upoutávka nás zatahuje hlouběji do města budoucnosti a blíže seznamuje s hlavní hrdinkou, která se začne zajímat o svou skutečnou identitu a minulost, čímž se tak svým počínáním stane v očích pár lidí nepohodlnou.

V Ghost in the Shell vede major v podobě ženského kyborga (Johansson) elitní tým Sekce 9 proti nejnebezpečnějším zločincům a extrémistům. Na scéně se objevil nový nepřítel, jehož hlavním cílem je zničení společnosti Hanka Robotics, která se věnuje pokroku kybernetické technologie. V hlavní roli se objeví Scarlett Johansson, režíruje Rupert Sanders. Česká premiéra je stanovena na 30. 3. 2017.

Zdroj obálky: Total Film

Ghost in the Shell

30.03.2017 | USA
Akční, Sci-Fi, Krimi, Drama
Info o filmu

Galerie: 3

Ghost in the Shell v druhém traileru | Fandíme filmu Ghost in the Shell v druhém traileru | Fandíme filmu Ghost in the Shell v druhém traileru | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest