Star Trek 4: Chris Hemsworth potvrzuje, že je ve scénáři

Star Trek 4: Chris Hemsworth potvrzuje, že je ve scénáři | Fandíme filmu Zobrazit dalších 7 obrázků
Kdo ten scénář zřejmě píše a jak dlouho by ještě Zoe Saldana chtěla hrát Uhuru.

Budoucnost Star Treku je stále trochu nejistá. Kritici a fanoušci z filmu rozhodně zklamaní nebyli, a přesto film finančně nijak nezazářil a studio Paramount zatím mlčí o datu premiéry případného čtvrtého pokračování. Trochu naděje do toho ale nyní vnesli Chris Hemsworth, který by se měl vrátit jako otec kapitána Kirka (Chris Pine) i Zoe Saldana, představitelka Uhury.

V rámci předávání Zlatých glóbů prozradil Hemsworth, že měl možnost mluvit s J.J. Abramsem, producentem série, který má podle všeho skvělý nápad na pokračování Star Treku. Uvidíme, co to bude znamenat v praxi, nicméně si z toho můžeme vzít alespoň potvrzení, že projekt není položen k ledu. Navíc na konci prosince sdílel Simon Pegg na svém Instagramu fotku, kde sedí za notebookem s Dougem Jungem, se kterým spolupracoval právě na Star Treku: Do neznáma. Kdyby scénář připravili oni dva, nikdo by se asi nezlobil.

Pro IGN pak promluvila Zoe Saldana, která potvrdila, že by si opravdu moc ráda zahrála v dalším Star Treku, a pokud to záleží na ní, tak by roli klidně hrála, dokud jí a kolegům nebude 60 let. Nízká tržba v kinech podle ní není důvod pro ukončení série. Obzvlášť, když má série za sebou půl století historie.

Co myslíte vy? Převáží naděje herců finanční realitu z pohledu studia? A co by šlo příště udělat lépe?

Galerie: 8

Star Trek 4: Chris Hemsworth potvrzuje, že je ve scénáři | Fandíme filmu Star Trek 4: Chris Hemsworth potvrzuje, že je ve scénáři | Fandíme filmu Star Trek 4: Chris Hemsworth potvrzuje, že je ve scénáři | Fandíme filmu Star Trek 4: Chris Hemsworth potvrzuje, že je ve scénáři | Fandíme filmu Star Trek 4: Chris Hemsworth potvrzuje, že je ve scénáři | Fandíme filmu Star Trek 4: Chris Hemsworth potvrzuje, že je ve scénáři | Fandíme filmu Star Trek 4: Chris Hemsworth potvrzuje, že je ve scénáři | Fandíme filmu Star Trek 4: Chris Hemsworth potvrzuje, že je ve scénáři | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved

adblocktest