Star Wars VIII: Klíčový bude vztah mezi Rey a Lukem

Star Wars VIII: Klíčový bude vztah mezi Rey a Lukem | Fandíme filmu
Režisér odhaluje nové podrobnosti o osmé epizodě. Adam Driver o postavě Kylo Rena.

Jestli si vzpomínáte (a pokud ne, článek zde), tak Star Wars VIII mají začít bez klasicky žlutého stoupajícího textu a rovnou nás hodí do okamžiku, kdy končila Síla se probouzí (nebojte, vše není ztraceno text může přijít o pár minut později). Tudíž se shledáme s Rey (Daisy Ridley) a Lukem Skywalkerem (Mark Hamill) v momentě, který si můžete připomenout dole ve videu. Proč došlo k takovéto změně, vysvětlil režisér Rian Johnson slovy, že nehodlá přeskakovat v příběhu dva roky a chce vidět hned, co se bude dít dál.

V osmé epizodě bude klíčové budování vztahu mezi Rey a Lukem. Zároveň velká část filmu se bude věnovat samotnému Lukeovi. Bude se řešit, proč se Mistr Jedi od všech odloučil a jaké budou jeho další kroky. Lukeovo zmizení do jednoho ze vzdálených koutů galaxie můžeme přisuzovat faktu, že jeho synovec se nechal zlákat temnou stranou Síly, stal se z něj Kylo Ren a následně Luke ztratil své žáky, jak jsme se dozvěděli z předchozí epizody. Z pohledu Lukea bychom se tak mohli podívat na tragickou událost o něco blíž. „Stejně jako Luke, je i Rey vtažena do většího světa, který je propojený se Sílou, takže budeme sledovat, jak si postupně uvědomuje své schopnosti, svůj dar. Dělá první kroky, aby se vyrovnala s touto novou věcí, o níž nikdy netušila, že ji v sobě má a právě teď začíná odhalovat svůj potenciál," uvedl na závěr Johnson.

Ve Star Wars VIII více nahlédneme pod slupku nejen samotným hrdinům, ale pozornost bude věnována i záporákovi Kylo Renovi. Postava se má v následující epizodě dál vyvíjet a jeho představitel Adam Driver dodává, že zatímco se George Lucas inspiroval u nejstarší natočené trilogie válkou ve Vietnamu, sedmá a osmá epizoda v sobě reflektují boj s terorismem.

Zdroje: USA Today, UPROXX

Galerie
Star Wars VIII: Klíčový bude vztah mezi Rey a Lukem | Fandíme filmu

Komentáře 22

?? | Fandíme filmu
?? | 2017-01-11 20:23:24 | 0 0
Podla mna by mali uzatvorit prv sagu skywalkerovcov nez sa pusta do dalsej cize do ep9 by som sa drzal sucastnej casovej linie. Kedze bol v rogue one vader a bol to vlastne prequel ep4 tak mi to nevadilo. Ale samozrejme kotor 1 ci 2 by som si rad pozrel zial vela zaujimavich daju do animakov miesto toho aby to zfilmovali. A taktiez sa boja aby sa trh star wars na filmovom platne neprejedol. Ak vide zla hra casom sa na nu zabudne ak vide zly film zo znamej serie ci znacky budu si ho brat do huby este moje vnucata a vnucata ich vnucat

Související články

Star Wars: The Last Jedi

15.12.2017 | USA, Velká Británie, Mexiko, Irsko
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved

adblocktest