Blade Runner 2049 je mládeži nepřístupný, trojka není vyloučena

Blade Runner 2049 je mládeži nepřístupný, trojka není vyloučena | Fandíme filmu Zobrazit dalších 8 obrázků
Uhlazená verze by se k replikantům a depresivní náladě filmu prostě nehodila. Přidáváme osmičku fotek.

V pondělí jsme se dočkali první upoutávky na Blade Runnera 2049 a ačkoliv mě napoprvé příliš neoslovila, tak už při druhém zhlédnutí jsem cítil to správné vzrušení. Ta brilantní hudba tomu dost vypomáhá. Ale teď k novinkám:

Denis Villeneuve potvrdil, že film bude mít přístupnost R, za což dáváme rozhodně palec nahoru. Bude se tak jednat o jeden z nejdražších eRkových hraných nezávisláků, jaký kdy vznikl. Natáčení skončilo minulý měsíc v Maďarsku a momentálně v Los Angeles probíhá post-produkce. Za další dobrou zprávu můžeme považovat skutečnost, že režisér herecké obsazení hnal před zelené pozadí co nejméně a spoléhal se pokud možno na praktické efekty. V galerii můžete kouknout na novou obálku magazínu Entertainment Weekly a sedm fotek, které se v něm ukrývají. 

A pozor, s 2049 by to nemuselo skončit režisér uvedl, že má dva další nápady, které by chtěl realizovat, a že Blade Runner by tak mohl dál pokračovat. Ale záleží samozřejmě na úspěchu tohoto filmu.

Třicet let po událostech prvního filmu objeví nový blade runner, losangeleský policista K (Ryan Gosling), dlouho pohřbené tajemství, které by mohlo uvrhnout zbytky společnosti do chaosu. Objev K přiměje, aby začal pátrat po Ricku Deckardovi (Harrison Ford), bývalém blade runnerovi z losangeleské policie, který se už třicet let pohřešuje.

Zdroje: Screen Daily, Collider

Zdroj fotek: EW

Blade Runner 2049

03.10.2017 | USA
Akční, Sci-Fi, Thriller, Mysteriózní
Info o filmu

Galerie: 9

Blade Runner 2049 je mládeži nepřístupný, trojka není vyloučena | Fandíme filmu Blade Runner 2049 je mládeži nepřístupný, trojka není vyloučena | Fandíme filmu Blade Runner 2049 je mládeži nepřístupný, trojka není vyloučena | Fandíme filmu Blade Runner 2049 je mládeži nepřístupný, trojka není vyloučena | Fandíme filmu Blade Runner 2049 je mládeži nepřístupný, trojka není vyloučena | Fandíme filmu Blade Runner 2049 je mládeži nepřístupný, trojka není vyloučena | Fandíme filmu Blade Runner 2049 je mládeži nepřístupný, trojka není vyloučena | Fandíme filmu Blade Runner 2049 je mládeži nepřístupný, trojka není vyloučena | Fandíme filmu Blade Runner 2049 je mládeži nepřístupný, trojka není vyloučena | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved

adblocktest