Tajný život mazlíčků: V roce 2018 se dočkáme sequelu

Tajný život mazlíčků: V roce 2018 se dočkáme sequelu | Fandíme filmu
Letošní úspěšný animák s partou domácích zvířat bude mít pokračování.

Nenápadný animovaný film Tajný život mazlíčků (The Secret Life of Pets) vzal letos úspěšně útokem kasy kin a utržil v nich přes 700 milionů dolarů. Spolu se slušnými ohlasy pak nepřekvapí rozhodnutí studií Universal a Illumination vytvořit pokračování. To nedávno dostalo již i datum oficiální premiéry, která je stanovená na 13. 7. 2018.

A kdo bude na druhém díle tohoto animáku pracovat? Potvrzený je zatím návrat režiséra Chrise Renauda, scenáristy Bryana Lynche a producentů Chrise Meledandri a Janet Healy. Jestli bude na pokračování pracovat i druhý režisér prvního dílu, Yarrow Cheney, zatím známo není.

Líbil se vám Tajný život mazlíčků? A jak se vám jeví představa, že by z něj potenciálně vznikla série, jakou jsou například Mimoni? Na zkrácení chvíle zatím přikládáme zajímavou reklamu na GoPro kamery, v níž hrají animovaná zvířátka důležitou roli.

Zdroj: THR

Galerie
Tajný život mazlíčků: V roce 2018 se dočkáme sequelu | Fandíme filmu

Komentáře 1

marty | Fandíme filmu
marty | 2016-09-02 20:34:22 | 0 0
Celosvětově má už na kontě přes 700 milionů dolarů,takže 400 je nesmysl bych řekl jest ! Jinak film jsem viděl a musím říci,že jde o milé,zábavné,překvapení tohoto roku.

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved

adblocktest