Captain Marvel bude mít pozměněný origin

Captain Marvel bude mít pozměněný origin | Fandíme filmu Zobrazit další 3 obrázky
Zrození superhrdinky se bude lišit od komiksů. Bude souviset s marvelovským padouchem? Přidáváme další režisérskou kandidátku a pár obrázků. AKTUALIZOVÁNO

AKTUALIZACE: Pořád se mluví o tom, kdy uvidíme Captain Marvel poprvé. Režiséři Anthony a Joe Russo v aktuálním rozhovoru byli trochu kryptičtí, ale v zásadě potvrdili, že bychom ji měli poprvé potkat v Avengers: Infinity War. Nejdříve žertovali, že kdyby byla postava někdy v brzké době obsazena, tak by ji určitě rádi do filmu zařadili. Následně pak debatu ukončili s tím, že se k tématu nesmí vyjadřovat. Takže s Carol Danvers můžeme v příštích Avengers nejspíš počítat, co říkáte?

Původní novinka 18.8.: Už nějaký čas víme, že hrdinku Captain Marvel si ve stejnojmenném filmu zahraje Brie Larson (Room). O samotném filmu se toho ovšem ví celkem málo, a není ani divu, protože do kin se vydá až v březnu 2019. Něco málo jsme ale zjistili už teď.

V rámci pořadu Any Time With Vin Forte Podcast se o filmu rozhovořila Nicole Perlman. Ta se podílela na scénáři ke Strážcům Galaxie, a stejně tak tomu bude i u Captain Marvel, kde se doplní s Meg LeFauve (V hlavě).  Perlman objasnila, že příběh vzniku Captain Marvel, bude jiný, než jak to podávají komiksy z 60. let. Tam se Carol Danvers ocitne v bezprostřední blízkosti výbuchu zařízení rasy Kree (ta se objevila ve snímku Strážci Galaxie) a je zachráněna kreeským bojovníkem Mar-Vellem. Ovšem při této kolizi získá díky radiaci jeho schopnosti a posléze se z ní stane hrdinka Captain Marvel. A právě tento motiv je podle Nicole Perlman až příliš podobný příběhu Hala Jordana alias Green Lanterna z konkurenční komiksové dílny DC.  

A podle Perlman je Carol Danvers silný charakter a je natolik svá, že si zaslouží svůj originální příběh. Perlman k tomu zdůrazňuje, že původ Captain Marvel bude vycházet z toho, co se již ve filmovém světě Marvelu odehrálo. Bude se také brát v potaz, co se právě děje a celkově by se příběh Captain Marvel měl v některých prvcích renovovat pro filmové plátno.

To asi celkově nepřekvapí, otázka je, jakým způsobem se tedy rozhodnou v Marvelu dát Carol její schopnosti a zda v tom bude figurovat Captain Mar-Vell. Zajímavé je, že v rámci rozhovoru Perlman uvedla, že psaní scénáře je náročný úděl a pro vyjádření svých myšlenek využila obrat, který obsahuje slovo rukavice (gauntlet). Možná šlo jen o květnatou mluvu, avšak protože víme, že jedním z hlavních motivů Avengers: Infinity War bude Thanosova rukavice nekonečna (Infinity Gauntlet), tak by ani nemusela být zcestná úvaha, že své schopnosti Carol Danvers obdrží právě díky tomuto artefaktu. A bratři Russoové (Captain America: Občanská válka) už před časem prozradili, že se Captain Marvel mihne ve třetích Avengers. To jsou ovšem pouze úvahy k diskuzi.

Co tipujete vy? Snaží se nám scenáristka něco naznačit? Nebo má pouze bohatý slovník? A napadá vás, jak jinak by mohla hrdinka získat své síly?

Pokud jde o režisérku, tak ta se stále hledá a podle redaktora serveru Variety Marvel vůbec s výběrem nespěchá a klidně by se mohl protáhnout až někdy do začátku září. Mezi zmiňovanými kandidátkami se dříve objevovaly Emily Carmichael, Elizabeth Wood, Niki Caro a Jennifer Kent. Lexi Alexander (Punisher: Warzone) pak na svém Twitteru uvedla, že ona sama sice ve hře není, ale zaslechla, že zvažována by mohla být také Rachel Talalay (seriály The Flash a Legends of Tomorrow). Dole v galerii pak najdete nejrůznější photoshopy, z nichž většinu sdílela Brie Larson na svém Twitteru a také Brie v tematickém pyžamu.

Zdroje: Any Time With Vin Forte, Yahoo, Brie Larson, Lexi Alexander, Justin Kroll, ComicBook

Galerie
Captain Marvel bude mít pozměněný origin | Fandíme filmu Captain Marvel bude mít pozměněný origin | Fandíme filmu Captain Marvel bude mít pozměněný origin | Fandíme filmu Captain Marvel bude mít pozměněný origin | Fandíme filmu

Komentáře 13

Fimi | Fandíme filmu
Fimi | 2016-08-20 13:47:30 | 0 0
NYar: no třetí řada vypadá zatím lépe než celá druhá co tak vidím, ale třetí řada ještě není celá potvrzená je tam plno prázdných míst.....no nevím, druhá končí někdy za rok podle mě třetí začne až po ní později a nebo rovnou náváže to by bylo super

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved

adblocktest