Já, legenda 2: Will Smith opět proti upírům

Kdo napíše scénář? A vrátí se Will Smith?

Už je to pět let, co jsme viděli Já, legendu - nikterak oslnivé postapokalyptické sci-fi s Willem Smithem v hlavní roli. Snímek vydělal hromadu peněz a tak Warner spřádá plány na pokračování už hodně dlouho, nehledě na to, že Smithův hrdina v prvním filmu zemřel. Mluvilo se o prequelech i sequelech, jeden čas měl film psát D.B. Weiss, muž spoluzodpovědný za úspěch seriálové Hry o trůny, ale jeho scénář po nekonečných pre-produkčních průtazích zmizel v propadlišti času a nad "Legendou" se na nějaký čas zavřela voda.

Teď server Deadline přinesl zprávu, že Warneři s filmem definitivně počítají, podepsali smlouvu s producentem Akivou Goldsmanem a scenáristou Arashem Amelem, který nás zatím neměl šanci přesvědčit o svých kvalitách. Hlavním hrdinou by opět měl být Will Smith, i když ten údajně odmítá podepsat, dokud nedostane do ruky uspokojivý scénář. Film by opravdu neměl být prequelem, takže Amel bude mít co dělat, aby Smithovu postavu nějak věrodhodně vzkřísil. O případném návratu režiséra Francise Lawrence zatím nepadlo ani slovo.

Komentáře 9

Michal | 2013-07-07 10:35:19
prdúsa1: to je sice hezké, že na konci jako-by bouchnul granát, aaale ty si ho snad viděl umřít?:) myslím, že neviděl a proto ten děj může pokračovat :)

Související články

Na co tento týden do kina? Pusťe si Filmovou Rychlovku!

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Prodej inzerce zajišťuje agentura AdActive, e-mail info@adactive.cz, telefon + 420 723 000 561

© 2011-2016 FandimeFilmu.cz / All rights reserved

adblocktest