Fandíme Filmu

Zůstat přihlášen | Registrovat | Zapomněli jste heslo?

Anarvin

Já, legenda 2: Will Smith opět proti upírům

18.02.2012 09:15 | Rubriky: Novinky | napsal: Anarvin

Já, legenda 2: Will Smith opět proti upírům

Kdo napíše scénář? A vrátí se Will Smith?

Už je to pět let, co jsme viděli Já, legendu - nikterak oslnivé postapokalyptické sci-fi s Willem Smithem v hlavní roli. Snímek vydělal hromadu peněz a tak Warner spřádá plány na pokračování už hodně dlouho, nehledě na to, že Smithův hrdina v prvním filmu zemřel. Mluvilo se o prequelech i sequelech, jeden čas měl film psát D.B. Weiss, muž spoluzodpovědný za úspěch seriálové Hry o trůny, ale jeho scénář po nekonečných pre-produkčních průtazích zmizel v propadlišti času a nad "Legendou" se na nějaký čas zavřela voda.

Teď server Deadline přinesl zprávu, že Warneři s filmem definitivně počítají, podepsali smlouvu s producentem Akivou Goldsmanem a scenáristou Arashem Amelem, který nás zatím neměl šanci přesvědčit o svých kvalitách. Hlavním hrdinou by opět měl být Will Smith, i když ten údajně odmítá podepsat, dokud nedostane do ruky uspokojivý scénář. Film by opravdu neměl být prequelem, takže Amel bude mít co dělat, aby Smithovu postavu nějak věrodhodně vzkřísil. O případném návratu režiséra Francise Lawrence zatím nepadlo ani slovo.

Zlevněné produkty v sekci Filmy
Facebook FandímeFilmu Twitter FandímeFilmu Google+ FandímeFilmu RSS FandímeFilmu
Přispějte na FandímeFilmu.cz

Váš nick na FandímeFilmu:

Platba převodem        Proč přispět
Fandíme Filmu na facebooku
Top Filmy

Copyright © 2011, FandimeFilmu.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno. Stránka je optimalizována pro nejnovější verze všech hlavních prohlížečů. Kontakt.

Firmy Východní Čechy, Firmy Vysočina, Firmy Střední Čechy, Firmy Jihomoravský kraj

TOPlist