Fandíme Filmu

Zůstat přihlášen | Registrovat | Zapomněli jste heslo?

Anarvin

Já, legenda 2: Will Smith opět proti upírům

18.02.2012 09:15 | Rubriky: Novinky | napsal: Anarvin

Já, legenda 2: Will Smith opět proti upírům

Kdo napíše scénář? A vrátí se Will Smith?

Už je to pět let, co jsme viděli Já, legendu - nikterak oslnivé postapokalyptické sci-fi s Willem Smithem v hlavní roli. Snímek vydělal hromadu peněz a tak Warner spřádá plány na pokračování už hodně dlouho, nehledě na to, že Smithův hrdina v prvním filmu zemřel. Mluvilo se o prequelech i sequelech, jeden čas měl film psát D.B. Weiss, muž spoluzodpovědný za úspěch seriálové Hry o trůny, ale jeho scénář po nekonečných pre-produkčních průtazích zmizel v propadlišti času a nad "Legendou" se na nějaký čas zavřela voda.

Teď server Deadline přinesl zprávu, že Warneři s filmem definitivně počítají, podepsali smlouvu s producentem Akivou Goldsmanem a scenáristou Arashem Amelem, který nás zatím neměl šanci přesvědčit o svých kvalitách. Hlavním hrdinou by opět měl být Will Smith, i když ten údajně odmítá podepsat, dokud nedostane do ruky uspokojivý scénář. Film by opravdu neměl být prequelem, takže Amel bude mít co dělat, aby Smithovu postavu nějak věrodhodně vzkřísil. O případném návratu režiséra Francise Lawrence zatím nepadlo ani slovo.

Copyright © 2011, FandimeFilmu.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno. Stránka je optimalizována pro nejnovější verze všech hlavních prohlížečů. Kontakt.

TOPlist