Captain America: Občanská válka: Nový trailer dorazil

Captain America: Občanská válka: Nový trailer dorazil | Fandíme filmu
Podívejte se, jak si to #TeamCap a #TeamIronMan rozdávají v nejnovější upoutávce na očekávanou Civil War, pro velké množství hrdinů někdy označovanou jako "Avengers 2.5". AKTUALIZOVÁNO

Plnohodnotný trailer na Captain America: Občanská válka (Captain America: Civil War) konečně dorazil. Koukněte na něj a v komentářích dejte vědět, co na něj říkáte. Náš komentář přineseme později.

AKUZALIZACE:

Marvel trailery prostě umí. Nejnovější upoutávkou se Captain America: Civil War hrdě hlásí o titul nejočekávanějšího velkofilmu roku a nezdá se, že ho někdo jen tak překoná. Upoutávka je správně naléhavá, okamžitě ukazuje, co je v sázce. K postavám máme po víc než desítce filmů emocionální vazby a vzájemný konflikt vypadá jako hodně bolestivá rána. Samozřejmě nejen fyzická, ale hlavně dušení. Že po skončení Občanské války už nebude nic jako dřív, asi není třeba pochybovat.

Dramatické výměny mezi přáteli střídají strhující akční scény, kdy třeba takové přetahování o pistoli mezi Tonym (Robert Downey Jr.) a Winter Soldierem (Sebastian Stan) dává příslib, že rvačky budou stejně dynamické jako v Návratu prvního Avengera. A ten měl akci podstatně dynamičtější, než drtivá většina filmů, které nic jiného než akci nenabízejí. Black Panther (Chadwick Boseman) se skutečně pohybuje jak šelma a jeho doběhnutí motorky je hodně efektní. Menší rozpaky vyvolává snad jen závěrečný střet, který působí opravdu hodně komiksově (jak všichni s chutí běží proti sobě) a film se bude muset snažit, aby velká bitva působila dostatečně věrohodně. Spider-Man (Tom Holland) tomu všemu však dá krásnou tečku, když celou situaci odlehčí ve svém retro kostýmku s pohyblivýma očima. Zkrátka se máme na co těšit!

V Captain America: Občanská válka vede Steve Rogers (Chris Evans) nově zformovaný tým Avengers, který se i nadále snaží ochraňovat lidstvo. Avšak po dalším incidentu, který se neobejde bez obětí a škod, začne narůstat politický tlak na to, aby byl ustanoven řád, který v podobných situacích určí, kdo je za případné škody zodpovědný. Dodržování řádu má ohlídat řídící orgán, který bude na tým dohlížet a vést jej. Nová situace rozštěpí Avengers na dva tábory. Jeden je vedený Stevem Rogersem a jeho touhou udržet Avengers a jejich obranu lidstva nezávislé na jakýchkoliv vládních zásazích. Druhý tábor se postaví za překvapivé rozhodnutí Tonyho Starka (Robert Downey Jr.), který hodlá vládní dohled a systém odpovědnosti podpořit. Vyberte si stranu a připravte na nekončící akci na dvou frontách, až Captain America: Civil War v květnu vstoupí do kin.

Dále hrají: Scarlett Johansson, Jeremy Renner, Don Cheadle, Elizabeth Olsen, Paul Bettany, Anthony Mackie, Sebastian Stan, Emily VanCamp Frank Grillo, Paul Rudd, William Hurt, Chadwick Boseman, Daniel Brühl a Martin Freeman. Režírují Joe a Anthony Russoovi, scénář napsali Christopher Markus a Stephen McFeely. Česká premiéra je naplánována na 5.5. 2016.

Captain America: Občanská válka

12.04.2016 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný
Info o filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest