Fandíme Filmu

Zůstat přihlášen | Registrovat | Zapomněli jste heslo?

svobik

Rychle a zběsile 6 zná své datum premiéry

25.06.2011 14:44 | Rubriky: Novinky , Rychle a zběsile | napsal: svobik

Rychle a zběsile 6 zná své datum premiéry

Kdy se snímku dočkáme? A kdo všechno se vrátí z hereckého obsazení?

Nejprve si shrňme pár základních faktů. Rychle a zběsile 5 má po dvou měsících promítání po celém světě na kontě téměř 600 milionů (rozpočet činil 125 mega), což dělá ze čtvrtého pokračování suverénně nejúspěšnější díl série. Bonusem navíc je, že pětku drtivá většina fanoušků považuje i za kvalitativně nejlepší počin v sérii. My už každopádně nějakou dobu víme, že tvůrci začínají kutit šestý díl, první zmínka o něm se objevila na nedávném Licensing Expu v podobě teaser plakátu. Kromě názvu snímku jsme toho však o celém projektu moc nevěděli, největší otazník se přitom točil kolem jména režiséra. Studio Universal nyní vydalo k filmu oficiální prohlášení, které hovoří o tom, že na režisérskou sesli by se měl opět vrátit Justin Lin. Definitivně tedy padá jak jeho možné angažování u dalšího Terminátora, tak i režie nového Wolverina (jíž se s největší pravděpodobností stejně ujme James Mangold).

Prohlášení se též zmiňuje o dalších navrátivších se tvářích, v šestém dílu tak budeme moct opět počítat minimálně s Paulem Walkerem, Dwaynem Johnsonem a Vinem Dieselem (dá se čekat, že další navrátilci budou brzy následovat). Právě Vin se pak znovu postará spolu s Nealem H. Moritzem i o produkci snímku. Zatím posledním z navrátilců je scenárista Chris Morgan, jenž se postaral už o třetí, čtvrtý i pátý díl. V šestce by přitom měl pokračovat v trendu, který nastolil již dříve, tedy že se místo pouličního závodění bude soustředit spíše na loupeže ústřední bandy. Bude se zkrátka přiklánět ke klasickému heist filmu. Děj šestky by se měl poprvé přenést do Evropy a my jsme velmi zvědaví, jak se Justin Lin s dalším pokračováním popasuje. Americká premiéra je naplánovaná na 24. květen 2013.

Zlevněné produkty v sekci Hry pro Playstation 4
Facebook FandímeFilmu Twitter FandímeFilmu Google+ FandímeFilmu RSS FandímeFilmu
Přispějte na FandímeFilmu.cz

Váš nick na FandímeFilmu:

Platba převodem        Proč přispět
Fandíme Filmu na facebooku
Top Filmy

Copyright © 2011, FandimeFilmu.cz. Všechna práva vyhrazena. Šíření nebo publikování jakéhokoli obsahu serveru bez předchozího písemného souhlasu provozovatele je zakázáno. Stránka je optimalizována pro nejnovější verze všech hlavních prohlížečů. Kontakt.

Firmy Východní Čechy, Firmy Vysočina, Firmy Střední Čechy, Firmy Jihomoravský kraj

TOPlist