Ready Player One odhalil první pohled na Art3mis

Ready Player One odhalil první pohled na Art3mis | Fandíme filmu Zobrazit dalších 8 obrázků
Wade Owen Watts se setkává se Samanthou Evelyn Cook.

Tye Sheridan jakožto Wade Watts alias Parzival se nám již dříve představil na samostatné fotce a jelikož jde o hlavního hrdinu v Ready Player One, tak nemohl chybět ani v první ukázce. Teď se pro změnu můžeme podívat na další důležitou postavu v příběhu a tou je Samantha Evelyn Cook (Olivia Cook), která v OASIS vystupuje pod přezdívkou Art3mis. Art3mis je ve virtuální realitě velice populární, je inteligentní, schopná a krásná, takže není divu, že ji Wade tajně miluje. Na fotografii se obě postavy setkávájí tváří v tvář ve skutečném světě, kde se její vzhled od toho virtuálního příliš neliší, až na jeden nepřehlédnutelný „detail". Navíc se zdá, že oproti předloze se ve filmu Wade se Samanthou setká mnohem dříve.

Píše se rok 2045 a svět, utápějící se v energetické a ekonomické krizi, je velmi chmurným místem k životu. Není divu, že většina lidí utíká před realitou do uměle vytvořeného vesmíru videoherního systému OASIS, kde mohou zapomenout na běžné starosti, vytvořit si novou identitu a jejím prostřednictvím se pak pohybovat po tisícovkách virtuálních planet, pracovat, studovat, bavit se a prožívat své sny. Navíc se tam někde skrývá i dědictví po tvůrci této videohry, miliardáři Jamesi Hallidayovi, který před svou smrtí zanechal ve skrytých koutech OASIS několik klíčů, jež mají hráčům ukázat cestu k pokladu. Trvá však dlouhých pět let, než se středoškolákovi Wadu Wattsovi podaří objevit první z nich. A potom vypukne hotové peklo, protože zájemců o dědictví, které nálezci zajistí doživotní bohatství a obrovskou moc, je nespočet a v cestě za svým cílem se neštítí žádných prostředků. Když se pak soupeření přenese z virtuálního světa do toho skutečného, končí veškerá legrace — tady už jde o život.

Režíruje Steven Spielberg, scénář napsali Zak Penn, Eric Eason a autor předlohy Ernest Cline. V hlavních rolích hrají Tye Sheridan, Olivia Cooke, Simon Pegg, Ben Mendelsohn, Mark Rylance a T.J. Miller. Datum české a slovenské premiéry je stanoveno na 29.3. 2018.

Zdroj fotky: Empire

Ready Player One: Hra začíná

11.03.2018 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Thriller
Info o filmu

Galerie: 9

Ready Player One odhalil první pohled na Art3mis | Fandíme filmu Ready Player One odhalil první pohled na Art3mis | Fandíme filmu Ready Player One odhalil první pohled na Art3mis | Fandíme filmu Ready Player One odhalil první pohled na Art3mis | Fandíme filmu Ready Player One odhalil první pohled na Art3mis | Fandíme filmu Ready Player One odhalil první pohled na Art3mis | Fandíme filmu Ready Player One odhalil první pohled na Art3mis | Fandíme filmu Ready Player One odhalil první pohled na Art3mis | Fandíme filmu Ready Player One odhalil první pohled na Art3mis | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest