Josh Brolin odmítl Avatara a řádně tím naštval Camerona

Josh Brolin odmítl Avatara a řádně tím naštval Camerona | Fandíme filmu Zobrazit dalších 9 obrázků
James Cameron má rád svoje filmy přesně podle svojí vize a Josh Brolin hraje jen v projektech, kterého zajímají.

pokračování Avatara jsme většinou lehce cyničtí především kvůli nesčetným odkladům, kterými si prošla a kvůli obrovským ambicím, jež vykazují. Teď škodolibý úsměv nebo přinejmenším lehký údiv vyvolala veřejně propíraná přestřelka mezi režisérem Jamesem Cameronem a hercem Joshem Brolinem.

Brolin byl v rozhovoru pro Esquire brutálně otevřený a prozradil, že odmítl nabídku hrát v pokračování Avatara. Proč? To herec nespecifikoval, ale reagoval slovy: „Když nebudu chtít hrát v Avatarovi, tak nebudu hrát v Avatarovi“. Na to nejde nic moc dodat a herec na to má svaté právo. Dle Joshova vyjádření jej po odmítnutí začal James Cameron častovat urážkami. Herec se dušuje, že se to opravdu stalo, takže na oplátku lze říct jen: „Not cool Jim, not cool!“

Cameron je svou horkokrevností a tvrdohlavostí proslulý. Pokud někdo naruší jeho perfekcionismus během natáčení a režisérovi následně ujedou nervy, pak by se možná ještě dalo nějaké to rozčilené vzplanutí pochopit. A co si budeme povídat, bez pevné ruky jen těžko natočíte tolik přelomových filmů. Ale nadávat herci za to, že si dovolil nepřijmout roli v jeho filmu? To nezní zrovna gentlemansky.

Co je nejdůležitější na téhle zprávičce pro filmové fandy? Že i když hodlá Cameron vyprávět další avatarské příběhy do velké míry se stejným obsazením, do nějaké role hledá herce Brolinova formátu. Co myslíte? Měl si Brolin zahrát nějakého dalšího lidského záporáka? Nebo někoho z Na’viů?

Na závěr ještě několik výmluvných vyjádření Cameronových herců a členů štábu. Na závěrečném úsměvu je patrné, že James o sobě moc dobře ví, jaká je povaha:

Zdroj: Esquire

Avatar 2

18.12.2020 | USA
Akční, Sci-Fi, Dobrodružný, Fantasy
Info o filmu

Galerie: 10

Josh Brolin odmítl Avatara a řádně tím naštval Camerona | Fandíme filmu Josh Brolin odmítl Avatara a řádně tím naštval Camerona | Fandíme filmu Josh Brolin odmítl Avatara a řádně tím naštval Camerona | Fandíme filmu Josh Brolin odmítl Avatara a řádně tím naštval Camerona | Fandíme filmu Josh Brolin odmítl Avatara a řádně tím naštval Camerona | Fandíme filmu Josh Brolin odmítl Avatara a řádně tím naštval Camerona | Fandíme filmu Josh Brolin odmítl Avatara a řádně tím naštval Camerona | Fandíme filmu Josh Brolin odmítl Avatara a řádně tím naštval Camerona | Fandíme filmu Josh Brolin odmítl Avatara a řádně tím naštval Camerona | Fandíme filmu Josh Brolin odmítl Avatara a řádně tím naštval Camerona | Fandíme filmu

Související články

Článků v systému:
12077
Komentářů v systému:
107181

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest