Justice League: Přetáčky mají za cíl odlehčit příliš temný film

Justice League: Přetáčky mají za cíl odlehčit příliš temný film | Fandíme filmu Zobrazit dalších 9 obrázků
A Gal Gadot slaví kulatý rekord Wonder Woman.

Dosud jsme o přetáčkách Justice League slyšeli, že slouží především k úpravě dialogových scén. Teď přidal několik málo podrobností Joe Morton, který ve filmu hraje Dr. Silase Stonea, Cyborgova (Ray Fisher) otce. Morton se přetáček zúčastnil jakožto představitel vedlejší role jen krátce, ale podle toho co ví si studio vyžádalo, aby film nebyl tak temný. Přetáčky (nebo přinejmenším jejich část) tedy slouží k odlehčení celého snímku. Jmenovitě pak Morton zmiňuje právě postavu Cyborga, u které bylo upraveno celkové vyznění. Podle serveru Batman-On-Film pak dotáčky stále ještě pokračují.

Pro odlehčení přidáváme video, ve kterém Gal Gadot oslavuje metu 400 milionů dolarů, kterou před časem Wonder Woman pokořila v amerických kinech. Celosvětově snímek již brzy pokoří metu 800 milionů.

Wonder Woman musí znovu ukázat své schopnosti zapálené válečnice. Vystaveni velkému nepříteli, spojí síly s Batmanem, aby dali dohromady skupinu nadlidí, co se má postavit nově probuzené hrozbě. Zformují bezprecedentní ligu hrdinů a vydávají se zachránit planetu před útokem katastrofických rozměrů.

V hlavních rolích snímku Justice League hrají Hrají Ben Affleck, Henry Cavill, Gal Gadot, Amy Adams, Jason Momoa, Ray Fisher, Amber Heard, Ezra Miller, Jeremy Irons, J.K. Simmons a Willem Dafoe. Jako režiséři se vystřídali Zack Snyder a Joss Whedon, scénář postupně připravovali Chris Terrio a Joss Whedon. Datum české premiéry je stanoveno na 16.11. 2017.

Zdroje: IGN, Batman-On-Film

Galerie
Justice League: Přetáčky mají za cíl odlehčit příliš temný film | Fandíme filmu Justice League: Přetáčky mají za cíl odlehčit příliš temný film | Fandíme filmu Justice League: Přetáčky mají za cíl odlehčit příliš temný film | Fandíme filmu Justice League: Přetáčky mají za cíl odlehčit příliš temný film | Fandíme filmu Justice League: Přetáčky mají za cíl odlehčit příliš temný film | Fandíme filmu Justice League: Přetáčky mají za cíl odlehčit příliš temný film | Fandíme filmu Justice League: Přetáčky mají za cíl odlehčit příliš temný film | Fandíme filmu Justice League: Přetáčky mají za cíl odlehčit příliš temný film | Fandíme filmu Justice League: Přetáčky mají za cíl odlehčit příliš temný film | Fandíme filmu Justice League: Přetáčky mají za cíl odlehčit příliš temný film | Fandíme filmu

Komentáře 12

pbd | Fandíme filmu
pbd | 2017-08-12 00:43:42 | 0 0
Těch důvodů proč mi tahle diskuze hýbá žlučí je hned několik. V první řadě, jak už bylo ostatně zmíněno, humoru není v DC komiksech zrovna poskrovnu. Odlehčující hlášky a akční blockbustery jsou od začátku symbiotické organismy. Terminator 2 anyone? I ten Nolan měl ve své trilogii pár milých úsměvných hlášek. Na to, že poměrně často kritizuju přílišnou snahu DCEU dohnat Marvel, musím říct, že tady ta kritika není vůbec namístě. V první řadě na humor nemá MARVEL patent a takový první a druhý díl Nolanovy trilogie jsme tu měli i s realističností I s humorem ještě před MCU. Takže ne, DCEU nemusí vyloženě kopírovat Marvel koncept. Zadruhé, kecy typu "jde jen o prachy" jsou mi proti srsti. A co jste čekali? Jasně, že si ty filmy na sebe musí vydělat. Kde by je tvůrci jinak brali, hm? Z čeho by platili další sequely, hm? Chodíte snad do práce a děláte ji lépe než ostatní a děláte přesčasy a vkládáte do ní svůj volný čas a energii bez nároku na plat? Ne? A to to chcete od miliardových společností? A nebo jste jen hormony pohánění adolescenti? To by pak dávalo smysl. Filmy na sebe vydělávat musí a po těch několika průserech a troufám si říct nečekanému úspěchu Wonder Woman je naprosto rozumná a logická cesta jít ve šlépějích právě WW. To přece musí pochopit každý debil. Whedon za vaše posraný životy určitě nemůže. Už od prvního teaseru víme, že Justice League bude humornější než BvS. V novém traileru jsme viděli více barev a stejnou dávku humoru. Nevíme co je na tom pravdy a takový Cyborg by v mých očích ani jako vážná postava neprošel. Nemluvě o tom, že Flash prostě musí být odlehčená postava, o tom Flash vždycky byl, ne? Haló kucí, get a grip.

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved

adblocktest