Táta je doma 2: Děda Mel Gibson v prvním traileru

Táta je doma 2: Děda Mel Gibson v prvním traileru | Fandíme filmu Zobrazit další 1 obrázek
Mark Wahlberg a Will Ferrell jsou jako táta a nevlastní táta kamarádi, ale vztahy zamíchají dva hodně rozdílní dědečci.

Rodinná komedie Daddy’s HomeMarkem Wahlbergem (Ted) a Willem Ferrellem (Anchorman) před dvěma roky sice byla vesměs průměrná, ale kasovní úspěch měla slušný, a tak to netrvalo dlouho, a dočkali jsme se pokračování. Na soupeření otce-rebela a nevlastního otce-slušňáka v Americe lidé do kina chodili jako diví, a tak nás pokračování nemine. Pod scénář se opět podepsali Sean Anders a Brian Burns, prvně jmenovaný navíc usedl na režisérskou židli. Před nedávnem jsme informovali, že k herecké sestavě z prvního dílu se navíc přidali Mel Gibson a Jon Lithgow (seriál Dexter), a teď máme s prvním trailerem potvrzeno, koho vlastně budou oba pánové hrát.

Jak jsme usuzovali dříve, tito dva veteráni si zahrají otce obou hlavních hrdinů, kteří přijedou na Vánoce a pořádně zamíchají kartami v nyní zdánlivě harmonické rodince. Oba tátové jsou totiž stejně jako hlavní protagonisté odlišní jako den a noc, což v traileru celkem vtipně umocňuje zvolená hudba. Jinak ale snímek v ukázce působí jako tuctová rodinná komedie, kterou může z průměru vytáhnout snad jen vynikající obsazení. Jestli tomu tak skutečně bude, se dozvíme za pár měsíců, Táta je doma 2 (Daddy’s Home 2) startuje v amerických kinech 10.11., v ČR a na Slovensku si počkáme do 7.12.

Galerie: 2

Táta je doma 2: Děda Mel Gibson v prvním traileru | Fandíme filmu Táta je doma 2: Děda Mel Gibson v prvním traileru | Fandíme filmu

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved / Provozovatel webu je Koncal studio s.r.o.
Koncal studio s.r.o., IČO: 03604071, Lýskova 2073/57, Stodůlky, 155 00, Praha 5

adblocktest