Batgirl: Na co se chce režisér Joss Whedon zaměřit

Batgirl: Na co se chce režisér Joss Whedon zaměřit | Fandíme filmu
A jaký typ herečky by chtěl obsadit?

Před časem bylo oznámeno, že Joss Whedon natočí pro Warner Batgirl. Režisér se vypravil na premiéru Strážců Galaxie 2, a tak byl na červeném koberci tázán právě na tenhle projekt. Co mohl už teď prozradit?

Když mu projekt nabídli, tak začal být Batgirl rychle posedlý. Fascinuje jej představa, že je mladá dívka tak zatvrzelá, že začne oblékat masku. Co se jí asi mohlo stát? Její rodiče nikdo nezabil, nemá žádné trauma, a přesto se rozhodne bojovat v masce se zločinem. (Bez peněz i nadlidských schopností). V čem je Barbara Gordon (dcera komisaře Gordona, která ve filmu bude masku oblékat) jiná? Co ji žene? To všechna Whedona fascinuje a nemůže na to přestat myslet.

A koho by chtěl Joss do role obsadit? Na to režisér řekl, že proti filmovým hvězdám nic nemá, ale herečka musí do role především perfektně pasovat. Batgirl je sama o sobě natolik výrazná, že známá představitelka není potřeba. A ideální by samozřejmě bylo obsadit Vina Diesela ;-).

Zdroje: THR, Variety

Galerie
Batgirl: Na co se chce režisér Joss Whedon zaměřit | Fandíme filmu

Komentáře 12

Strýček Pompo | Fandíme filmu
Strýček Pompo | 2017-04-22 04:31:18 | 1 0
Carnage Jo, kdyby tam chvilku znuděně čuměl Affleck, zachraptěl by hlášku ''I'm Batman'' a následně dýchavičně zmizel v dáli za horizontem, to by bylo přesně to, co by mě do kina určitě nalákalo… No a právě tenhle Whedonův nový pohled na nerovné násilí, kterému je Barbara v původním comicsu vystavena je to, co mě na tom filmu zajímá nejvíc. Jak už poznamenal můj předřečník, jemu tyhle silné ženské postavy jdou (vždyť je to feminista!!), takže pokud z toho nebude chtít studio udělat rádobycool klipovou povrchní sračku (zdravíme Suicide Squad!!), mohlo by z toho vylézt zajímavé dílo se silným autorským rukopisem, což je něco, co současné dc potřebuje jako sůl, i když šovinista Dominik Acham by s tím asi nesouhlasil…

Související články

Nejnovější videa z našeho youtube kanálu!

Logo Fandíme filmu

Šéfredaktor webu je Petr Slavík, e-mail redakce@fandimefilmu.cz

Máte-li zájem o inzerci na našem webu napište nám na e-mail redakce@fandimefilmu.cz

© 2011-2017 FandimeFilmu.cz / All rights reserved

adblocktest